| Властивості | Характеристики |
| Колір | темно-синій |
| Зріст (см.) | 074-80 см (6-12 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Комбінезон-дощовик |
| Размер | 074-80 см (6-12 months) |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 80см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Комбінезон-дощовик 074-80 см (6-12 months) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 80687 |
641 грн.
Є в наявності
|
темно-синій | 074-80 см (6-12 months) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | 074-80 см (6-12 months) | 74см | 80см | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 086-92 см (12-24 months) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75805 |
865 грн.
Немає в наявності
|
темно-синій | 086-92 см (12-24 months) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | 086-92 см (12-24 months) | 86см | 92см | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 122-128 см (6-8 years) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75808 |
901 грн.
Немає в наявності
|
темно-синій | 122-128 см (6-8 years) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | 122-128 см (6-8 years) | 122см | 128см | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 098-104 см (2-4 years) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75806 |
976 грн.
Немає в наявності
|
темно-синій | 098-104 см (2-4 years) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | 098-104 см (2-4 years) | 98см | 104см | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 110-116 см (4-6 years) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75807 |
837 грн.
Є в наявності
|
темно-синій | 110-116 см (4-6 years) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | 110-116 см (4-6 years) | 110см | 116см | девочкам |