| Властивості | Характеристики |
| Розмір Каста | 110см |
| Розмір Каста max | 116см |
| Зріст (см.) | 110-116 см (4-6 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Комбінезон-дощовик |
| Колір | темно-синій |
| Размер | 110-116 см (4-6 years) |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Розмір Каста | Розмір Каста max | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер | Приналежність |
| Комбінезон-дощовик 074-80 см (6-12 months) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 80687 |
641 грн.
Є в наявності
|
74см | 80см | 074-80 см (6-12 months) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | темно-синій | 074-80 см (6-12 months) | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 086-92 см (12-24 months) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75805 |
865 грн.
Немає в наявності
|
86см | 92см | 086-92 см (12-24 months) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | темно-синій | 086-92 см (12-24 months) | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 122-128 см (6-8 years) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75808 |
901 грн.
Немає в наявності
|
122см | 128см | 122-128 см (6-8 years) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | темно-синій | 122-128 см (6-8 years) | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 098-104 см (2-4 years) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75806 |
976 грн.
Немає в наявності
|
98см | 104см | 098-104 см (2-4 years) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | темно-синій | 098-104 см (2-4 years) | девочкам |
| Комбінезон-дощовик 110-116 см (4-6 years) Softshell / Софтшелл для дівчинки Lupilu 378007 темно-синій 75807 |
837 грн.
Є в наявності
|
110см | 116см | 110-116 см (4-6 years) | для дівчинки | Комбінезон-дощовик | темно-синій | 110-116 см (4-6 years) | девочкам |