| Властивості | Характеристики |
| Колір | бірюза |
| Зріст (см.) | 104 см (3-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Шорти (звич.) |
| Размер | 104 см (3-4 years) |
| Розмір Каста | 104см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер | Розмір Каста | Приналежність |
| Шорти 098 см (2-3 years) котонові з кишенями для хлопчика H&M 0934482-003 бірюза 75591 |
266 грн.
Немає в наявності
|
бірюза | 098 см (2-3 years) | для хлопчика | Шорти (звич.) | 098 см (2-3 years) | 98см | мальчикам |
| Шорти 116 см (5-6 years) котонові з кишенями для хлопчика H&M 0934482-003 бірюза 82980 |
279 грн.
Немає в наявності
|
бірюза | 116 см (5-6 years) | для хлопчика | Шорти (звич.) | 116 см (5-6 years) | 116см | мальчикам |
| Шорти 104 см (3-4 years) котонові з кишенями для хлопчика H&M 0934482-003 бірюза 79782 |
242 грн.
Є в наявності
|
бірюза | 104 см (3-4 years) | для хлопчика | Шорти (звич.) | 104 см (3-4 years) | 104см | мальчикам |
| Шорти 110 см (4-5 years) котонові з кишенями для хлопчика H&M 0934482-003 бірюза 79783 |
261 грн.
Немає в наявності
|
бірюза | 110 см (4-5 years) | для хлопчика | Шорти (звич.) | 110 см (4-5 years) | 110см | мальчикам |
| Шорти 122 см (6-7 years) котонові з кишенями для хлопчика H&M 0934482-003 бірюза 79784 |
254 грн.
Є в наявності
|
бірюза | 122 см (6-7 years) | для хлопчика | Шорти (звич.) | 122 см (6-7 years) | 122см | мальчикам |
| Шорти 146 см (10-11 years) котонові з кишенями для хлопчика H&M 0934482-003 бірюза 79785 |
331 грн.
Немає в наявності
|
бірюза | 146 см (10-11 years) | для хлопчика | Шорти (звич.) | 146 см (10-11 years) | 146см | мальчикам |