| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 110-116 см (4-6 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Комбінезон-сліп |
| Колір | сірий |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 110см |
| Розмір Каста max | 116см |
| Додаткові параметри (UA) | флісовий утеплений |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) |
| 110-116 см (4-6 years) флісовий утеплений для хлопчика Disney 297302 сірий 72813 |
333 грн.
Є в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Комбінезон-сліп | сірий | 122 | 110см | 116см | флісовий утеплений |
| 122-128 см (6-8 years) флісовий утеплений для хлопчика Disney 297302 сірий 72814 |
363 грн.
Немає в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Комбінезон-сліп | сірий | 122 | 122см | 128см | флісовий утеплений |