| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 122-128 см (6-8 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивна футболка |
| Колір | білий |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Назначение | Для повседневной носки, Для спорта |
| Стиль | Спортивный |
| Розмір Каста | 122см |
| Розмір Каста max | 128см |
| Размер | 122-128 см (6-8 years) |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Назначение | Стиль | Розмір Каста | Розмір Каста max | Размер | Приналежність |
| Спортивна футболка з швидковисихаючої тканини для хлопчика H&M 0704758038 110-116 см (4-6 years) білий 63622 |
143 грн.
Немає в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Спортивна футболка | білий | 122 | Для повседневной носки, Для спорта | Спортивный | 110см | 116см | 110-116 см (4-6 years) | девочкам |
| Спортивна футболка 098-104 см (2-4 years) з швидковисихаючої тканини для хлопчика H&M 0704758038 білий 63946 |
117 грн.
Є в наявності
|
098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Спортивна футболка | білий | 122 | Для повседневной носки, Для спорта | Спортивный | 98см | 104см | 098-104 см (2-4 years) | мальчикам |
| Спортивна футболка 122-128 см (6-8 years) з швидковисихаючої тканини для хлопчика H&M 0704758038 білий 63947 |
118 грн.
Немає в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Спортивна футболка | білий | 122 | Для повседневной носки, Для спорта | Спортивный | 122см | 128см | 122-128 см (6-8 years) | мальчикам |
| Спортивна футболка з швидковисихаючої тканини для хлопчика H&M 0704758038 134-140 см (8-10 years) білий 63948 |
143 грн.
Немає в наявності
|
134-140 см (8-10 years) | для хлопчика | Спортивна футболка | білий | 146 | Для спорта | Спортивный | 134см | 140см | девочкам | |
| Спортивна футболка з швидковисихаючої тканини для хлопчика H&M 0704758038 146-152 см (10-12 years) білий 63949 |
143 грн.
Немає в наявності
|
146-152 см (10-12 years) | для хлопчика | Спортивна футболка | білий | 146 | Для повседневной носки, Для спорта | Спортивный | 146см | 152см | 146-152 см (10-12 years) | девочкам |