| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 092-104 см (1-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | блакитний |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спальний мішок бавовняний утеплений для хлопчика Impidimpi 803178/02 050-68 см (0-6 months) блакитний 74068 |
396 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для хлопчика | Спальний мішок | блакитний | 62см | 68см | мальчикам |
| Спальний мішок бавовняний утеплений для хлопчика Impidimpi 803178/02 074-86 см (6-18 months) блакитний 74069 |
396 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для хлопчика | Спальний мішок | блакитний | 74см | 86см | мальчикам |
| Спальний мішок бавовняний утеплений для хлопчика Impidimpi 803178/02 092-104 см (1-4 years) блакитний 74070 |
396 грн.
Немає в наявності
|
092-104 см (1-4 years) | для хлопчика | Спальний мішок | блакитний | 92см | 104см | мальчикам |