| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 086-92 см (12-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Теплий напівкомбінезон (лижний) |
| Колір | синій |
| Розмір Каста | 86см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Размер | 086-92 см (12-24 months) |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Розмір Каста | Розмір Каста max | Размер | Приналежність |
| Теплий напівкомбінезон 086-92 см (12-24 months) мембранний (3000мм) для хлопчика Lupilu 363032 синій 76123 |
531 грн.
Є в наявності
|
086-92 см (12-24 months) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | синій | 86см | 92см | 086-92 см (12-24 months) | мальчикам |
| Теплий напівкомбінезон 110-116 см (4-6 years) мембранний (3000мм) для хлопчика Lupilu 363032 синій 80334 |
878 грн.
Немає в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | синій | 110см | 116см | 110-116 см (4-6 years) | мальчикам |
| Теплий напівкомбінезон 098-104 см (2-4 years) мембранний (3000мм) для хлопчика Lupilu 363032 синій 77865 |
892 грн.
Немає в наявності
|
098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | синій | 98см | 104см | 098-104 см (2-4 years) | мальчикам |