| Властивості | Характеристики |
| Розмір Каста | 80см |
| Зріст (см.) | 080 см (9-12 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Теплий комбінезон |
| Колір | зелений |
| Размер | 080 см (9-12 months) |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Розмір Каста | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер | Приналежність |
| Теплий комбінезон 080 см (9-12 months) мембранний (3000мм) для дівчинки Lupilu 393119 зелений 75633 |
930 грн.
Немає в наявності
|
80см | 080 см (9-12 months) | для дівчинки | Теплий комбінезон | зелений | 080 см (9-12 months) | девочкам |
| Теплий комбінезон 086 см (12-18 months) мембранний (3000мм) для дівчинки Lupilu 393119 зелений 75634 |
1064 грн.
Немає в наявності
|
86см | 086 см (12-18 months) | для дівчинки | Теплий комбінезон | зелений | 086 см (12-18 months) | девочкам |
| Теплий комбінезон 092 см (18-24 months) мембранний (1500мм) для дівчинки Lupilu 393119 зелений 75635 |
1197 грн.
Немає в наявності
|
92см | 092 см (18-24 months) | для дівчинки | Теплий комбінезон | зелений | 092 см (18-24 months) | девочкам |
| Теплий комбінезон 098 см (2-3 years) мембранний (3000мм) для дівчинки Lupilu 393119 зелений 75636 |
1264 грн.
Немає в наявності
|
98см | 098 см (2-3 years) | для дівчинки | Теплий комбінезон | зелений | 098 см (2-3 years) | девочкам |
| Теплий комбінезон мембранний для дівчинки Lupilu 393119 104 см (3-4 years) зелений 75637 |
1264 грн.
Немає в наявності
|
104см | 104 см (3-4 years) | для дівчинки | Теплий комбінезон | зелений | 104 см (3-4 years) | девочкам |