| Властивості | Характеристики |
| Розмір Каста | 98см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Зріст (см.) | 098-104 см (2-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Комплект термобілизни |
| Колір | темно-синій |
| Размер | 098-104 см (2-4 years) |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Розмір Каста | Розмір Каста max | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер | Приналежність |
| Комплект термобілизни 098-104 см (2-4 years) з зональною терморегуляцією для хлопчика Lupilu 427349 темно-синій 79179 |
801 грн.
Немає в наявності
|
98см | 104см | 098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Комплект термобілизни | темно-синій | 098-104 см (2-4 years) | мальчикам |
| Комплект термобілизни 110-116 см (4-6 years) з зональною терморегуляцією для хлопчика Lupilu 427349 темно-синій 91453 |
814 грн.
Немає в наявності
|
110см | 116см | 110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Комплект термобілизни | темно-синій | 110-116 см (4-6 years) | мальчикам |
| Комплект термобілизни 122-128 см (6-8 years) з зональною терморегуляцією для хлопчика Lupilu 427349 темно-синій 84462 |
855 грн.
Немає в наявності
|
122см | 128см | 122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Комплект термобілизни | темно-синій | 122-128 см (6-8 years) | мальчикам |