| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 134-140 см (8-10 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | хакі |
| Размер детской одежды (по росту) | 146 |
| Додаткові параметри (UA) | Jurassic world |
| Розмір Каста | 134см |
| Розмір Каста max | 140см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Додаткові параметри (UA) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спортивні штани Jurassic world для хлопчика Disney 372640 098-104 см (2-4 years) хакі 73160 |
396 грн.
Немає в наявності
|
098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Спортивні штани | хакі | 122 | Jurassic world | 98см | 104см | мальчикам |
| Спортивні штани Jurassic world для хлопчика Disney 372640 134-140 см (8-10 years) хакі 73161 |
422 грн.
Немає в наявності
|
134-140 см (8-10 years) | для хлопчика | Спортивні штани | хакі | 146 | Jurassic world | 134см | 140см | мальчикам |