| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 074-80 см (6-12 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Боді (звич.) |
| Колір | кораловий |
| Размер детской одежды (по росту) | 74 |
| Вид / Тип (розетка) | Без рукавов |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 80см |
| Размер | 074-80 см (6-12 months) |
| Приналежність | женщинам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Вид / Тип (розетка) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Размер | Приналежність |
| Боді 2 шт. ажурні для дівчинки Lupilu 348042 074-80 см (6-12 months) кораловий 68452 |
189 грн.
Немає в наявності
|
074-80 см (6-12 months) | для дівчинки | Боді (звич.) | кораловий | 74 | Без рукавов | 74см | 80см | 074-80 см (6-12 months) | женщинам |
| Боді 062-68 см (2-6 months) ажурні набір 2 шт. для дівчинки Lupilu 348042 кораловий 74689 |
183 грн.
Є в наявності
|
062-68 см (2-6 months) | для дівчинки | Боді (звич.) | кораловий | 62 | Без рукавов | 62см | 68см | 062-68 см (2-6 months) | девочкам |