| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 074-86 см (6-18 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | рожевий |
| Размер детской одежды (по росту) | 80 |
| Приналежність | девочкам |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 86см |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Приналежність | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний для дівчинки Lupilu 325635 рожевий 76997 |
293 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | рожевий | 62 | девочкам | 62см | 68см | |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний для дівчинки Lupilu 325635 рожевий 68556 |
308 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | рожевий | 80 | девочкам | 74см | 86см | |
| Спальний мішок 092 см (18-24 months) бавовняний для дівчинки Lupilu 325635 рожевий 68557 |
308 грн.
Немає в наявності
|
092 см (18-24 months) | для дівчинки | Спальний мішок | рожевий | 92 | девочкам | 92см | 92см | бавовняний |