| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 050-68 см (0-6 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | Різнобарвний |
| Размер детской одежды (по росту) | 62 |
| Розмір Каста | 62см |
| Розмір Каста max | 68см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність | Додаткові параметри (UA) |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний для дівчинки Lupilu 325635 Різнобарвний 68558 |
273 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | Різнобарвний | 62 | 62см | 68см | девочкам | |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний для дівчинки Lupilu 325635 Різнобарвний 74035 |
308 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | Різнобарвний | 80 | 74см | 86см | девочкам | |
| Спальний мішок 092 см (18-24 months) бавовняний для дівчинки Lupilu 325635 Різнобарвний 68559 |
308 грн.
Немає в наявності
|
092 см (18-24 months) | для дівчинки | Спальний мішок | Різнобарвний | 92 | 92см | 92см | девочкам | бавовняний |