| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 37 х 107 см |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | зелений |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 80см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Додаткові параметри (UA) | кокон плюшевий |
| Приналежність | мальчикам |