| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 092-98 см (1-3 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | бежевий |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 98см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний утеплений |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Спальний мішок 092-98 см (1-3 years) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 301563 бежевий 77001 |
396 грн.
Немає в наявності
|
092-98 см (1-3 years) | для дівчинки | Спальний мішок | бежевий | 92 | 92см | 98см | бавовняний утеплений | девочкам |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 301563 бежевий 76779 |
484 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | бежевий | 62 | 62см | 68см | бавовняний утеплений | девочкам |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 301563 бежевий 76780 |
477 грн.
Немає в наявності
|
074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | бежевий | 80 | 74см | 86см | бавовняний утеплений | девочкам |