| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 086-92 см (12-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | чорний |
| Додаткові параметри (UA) | утеплені |
| Розмір Каста | 86см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Додаткові параметри (UA) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність | Размер детской одежды (по росту) |
| Спортивні штани утеплені для хлопчика Lupilu 293642 086-92 см (12-24 months) чорний 73153 |
355 грн.
Немає в наявності
|
086-92 см (12-24 months) | для хлопчика | Спортивні штани | чорний | утеплені | 86см | 92см | мальчикам | |
| Спортивні штани утеплені для хлопчика Lupilu 293642 110-116 см (4-6 years) чорний 73154 |
396 грн.
Немає в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Спортивні штани | чорний | утеплені | 110см | 116см | мальчикам | 122 |