| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 146 см (10-11 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спідниця |
| Колір | бежевий |
| Размер детской одежды (по росту) | 146 |
| Розмір Каста | 146см |
| Размер | 146 см (10-11 years) |
| Стиль | Нарядный, Повседневный (casual) |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Размер | Стиль | Приналежність |
| Спідниця з кишенями для дівчинки C&A 2100777 146 см (10-11 years) бежевий 67871 |
243 грн.
Немає в наявності
|
146 см (10-11 years) | для дівчинки | Спідниця | бежевий | 146 | 146см | 146 см (10-11 years) | Нарядный, Повседневный (casual) | девочкам |
| Спідниця з кишенями для дівчинки C&A 2100777 158 см (12-13 years) бежевий 67872 |
331 грн.
Немає в наявності
|
158 см (12-13 years) | для дівчинки | Спідниця | бежевий | 158 | 158см | Нарядный, Повседневный (casual) | девочкам |