| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 158-164 см (12-14 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Комбінезон (звич.) |
| Колір | чорний |
| Размер детской одежды (по росту) | 158 |
| Розмір Каста | 158см |
| Розмір Каста max | 164см |
| Размер | 158-164 см (12-14 years) |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Размер | Приналежність |
| Комбінезон 146-152 см (10-12 years) з люрексовою ниткою для дівчинки C&A 2061663 чорний 68034 |
345 грн.
Немає в наявності
|
146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Комбінезон (звич.) | чорний | 146 | 146см | 152см | 146-152 см (10-12 years) | девочкам |
| Комбінезон 158-164 см (12-14 years) з люрексовою ниткою для дівчинки C&A 2061663 чорний 68035 |
311 грн.
Є в наявності
|
158-164 см (12-14 years) | для дівчинки | Комбінезон (звич.) | чорний | 158 | 158см | 164см | 158-164 см (12-14 years) | девочкам |