| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 098-104 см (2-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Трусики (дитячі) |
| Колір | сірий |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 98см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Размер | 098-104 см (2-4 years) |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність | Размер |
| Трусики для хлопчика H&M 0713824004-1 146-152 см (10-12 years) сірий 62531 |
124 грн.
Немає в наявності
|
146-152 см (10-12 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | сірий | 146 | 146см | 152см | мальчикам | |
| Трусики 092 см (18-24 months) -боксери для хлопчика H&M 0713824004-1 сірий 75917 |
124 грн.
Немає в наявності
|
092 см (18-24 months) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | сірий | 92 | 92см | 92см | мальчикам | 092 см (18-24 months) |
| Трусики для хлопчика H&M 0713824004-1 158-164 см (12-14 years) сірий 61617 |
137 грн.
Немає в наявності
|
158-164 см (12-14 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | сірий | 158 | 158см | 164см | девочкам | |
| Трусики 098-104 см (2-4 years) -боксери для хлопчика H&M 0713824004-1 сірий 76466 |
137 грн.
Немає в наявності
|
098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | сірий | 122 | 98см | 104см | мальчикам | 098-104 см (2-4 years) |
| Трусики 110-116 см (4-6 years) -боксери для хлопчика H&M 0713824004-1 сірий 56514 |
137 грн.
Немає в наявності
|
110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | сірий | 122 | 110см | 116см | мальчикам | |
| Трусики 134-140 см (8-10 years) -боксери для хлопчика H&M 0713824004-1 сірий 56601 |
162 грн.
Немає в наявності
|
134-140 см (8-10 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | сірий | 146 | 134см | 140см | мальчикам | |
| Трусики 122-128 см (6-8 years) -боксери для хлопчика H&M 0713824004-1 сірий 63004 |
279 грн.
Немає в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | сірий | 122 | 122см | 128см | мальчикам |