| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 062-68 см (2-6 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | білий |
| Размер детской одежды (по росту) | 62 |
| Розмір Каста | 62см |
| Розмір Каста max | 68см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спальний мішок для дівчинки Kiabi VZ985 062-68 см (2-6 months) білий 67800 |
293 грн.
Немає в наявності
|
062-68 см (2-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | білий | 62 | 62см | 68см | девочкам |
| Спальний мішок для дівчинки Kiabi VZ985 086-92 см (12-24 months) білий 67801 |
293 грн.
Немає в наявності
|
086-92 см (12-24 months) | для дівчинки | Спальний мішок | білий | 86см | 92см | девочкам |