| Властивості | Характеристики |
| Колір | зелений |
| Зріст (см.) | 098-104 см (2-4 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Трусики (дитячі) |
| Размер детской одежды (по росту) | 98 |
| Розмір Каста | 98см |
| Розмір Каста max | 104см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Трусики 092 см (18-24 months) сліпи однотонні для хлопчика H&M 0903632-008 зелений 80210 |
98 грн.
Немає в наявності
|
зелений | 092 см (18-24 months) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | 92 | 92см | 92см | мальчикам |
| Трусики 098-104 см (2-4 years) сліпи однотонні для хлопчика H&M 0903632-008 зелений 93197 |
117 грн.
Є в наявності
|
зелений | 098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | 98 | 98см | 104см | мальчикам |
| Трусики 110-116 см (4-6 years) сліпи однотонні для хлопчика H&M 0903632-008 зелений 96044 |
128 грн.
Немає в наявності
|
зелений | 110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Трусики (дитячі) | 110 | 110см | 116см | мальчикам |