| Властивості | Характеристики |
| Колір | зелений |
| Зріст (см.) | 134-140 см (8-10 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Термо-куртка лижна |
| Размер | 134-140 см (8-10 years) |
| Розмір Каста | 134см |
| Розмір Каста max | 140см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Термо-куртка лижна 134-140 см (8-10 years) мембранна (3000мм) для дівчинки Crivit 427321 зелений 82848 |
969 грн.
Є в наявності
|
зелений | 134-140 см (8-10 years) | для дівчинки | Термо-куртка лижна | 134-140 см (8-10 years) | 134см | 140см | девочкам |
| Термо-куртка лижна 146-152 см (10-12 years) мембранна (3000мм) для дівчинки Crivit 427321 зелений 82846 |
1090 грн.
Є в наявності
|
зелений | 146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Термо-куртка лижна | 146-152 см (10-12 years) | 146см | 152см | девочкам |
| Термо-куртка лижна 158-164 см (12-14 years) мембранна (3000мм) для дівчинки Crivit 427321 зелений 82829 |
1398 грн.
Немає в наявності
|
зелений | 158-164 см (12-14 years) | для дівчинки | Термо-куртка лижна | 158-164 см (12-14 years) | 158см | 164см | девочкам |