| Властивості | Характеристики |
| Колір | зелений |
| Зріст (см.) | 122-128 см (6-8 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Теплий напівкомбінезон (лижний) |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 122см |
| Розмір Каста max | 128см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Теплий напівкомбінезон для хлопчика Active Touch 29005871 158-164 см (12-14 years) зелений 61753 |
621 грн.
Немає в наявності
|
зелений | 158-164 см (12-14 years) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | 158 | 158см | 164см | девочкам |
| Теплий напівкомбінезон 122-128 см (6-8 years) мембранний (3000мм) для хлопчика Active Touch 29005871 зелений 97274 |
1095 грн.
Є в наявності
|
зелений | 122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | 122 | 122см | 128см | мальчикам |
| Теплий напівкомбінезон 146-152 см (10-12 years) мембранний (3000мм) для хлопчика Active Touch 29005871 зелений 97275 |
1148 грн.
Є в наявності
|
зелений | 146-152 см (10-12 years) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | 146 | 146см | 152см | мальчикам |