| Властивості | Характеристики |
| Колір | темно-синій |
| Зріст (см.) | 086-92 см (12-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Теплий напівкомбінезон (лижний) |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Размер | 086-92 см (12-24 months) |
| Розмір Каста | 86см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Размер | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Теплий напівкомбінезон 086-92 см (12-24 months) мембранний (3000мм) для хлопчика Lupilu 481572 темно-синій 91770 |
852 грн.
Є в наявності
|
темно-синій | 086-92 см (12-24 months) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | 92 | 086-92 см (12-24 months) | 86см | 92см | мальчикам |
| Теплий напівкомбінезон 098-104 см (2-4 years) мембранний (3000мм) для хлопчика Lupilu 481572 темно-синій 91768 |
892 грн.
Немає в наявності
|
темно-синій | 098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | 98 | 098-104 см (2-4 years) | 98см | 104см | мальчикам |
| Теплий напівкомбінезон 110-116 см (4-6 years) мембранний (3000мм) для хлопчика Lupilu 481572 темно-синій 91771 |
973 грн.
Немає в наявності
|
темно-синій | 110-116 см (4-6 years) | для хлопчика | Теплий напівкомбінезон (лижний) | 110 | 110-116 см (4-6 years) | 110см | 116см | мальчикам |