| Властивості | Характеристики |
| Колір | синій |
| Зріст (см.) | 086 см (12-18 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Теплий комбінезон |
| Размер | 086 см (12-18 months) |
| Розмір Каста | 86см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер | Розмір Каста | Приналежність |
| Теплий комбінезон 092 см (18-24 months) мембранний (3000мм) для дівчинки Lupilu 481568 синій 91533 |
1198 грн.
Немає в наявності
|
синій | 092 см (18-24 months) | для дівчинки | Теплий комбінезон | 092 см (18-24 months) | 92см | девочкам |
| Теплий комбінезон 080 см (9-12 months) мембранний (3000мм) для дівчинки Lupilu 481568 синій 97287 |
1361 грн.
Немає в наявності
|
синій | 080 см (9-12 months) | для дівчинки | Теплий комбінезон | 080 см (9-12 months) | 80см | девочкам |
| Теплий комбінезон 086 см (12-18 months) мембранний (3000мм) для дівчинки Lupilu 481568 синій 97288 |
1258 грн.
Є в наявності
|
синій | 086 см (12-18 months) | для дівчинки | Теплий комбінезон | 086 см (12-18 months) | 86см | девочкам |