Товар известного международного бренда Pepperts
Тип такани: двунитка
Артикул: 286845
| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 122-128 см (6-8 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | темно-синій |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 122см |
| Розмір Каста max | 128см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спортивні штани для хлопчика Pepperts 286845 134-140 см (8-10 years) темно-синій 61076 |
331 грн.
Немає в наявності
|
134-140 см (8-10 years) | для хлопчика | Спортивні штани | темно-синій | 146 | 134см | 140см | девочкам |
| Спортивні штани для хлопчика Pepperts 286845 122-128 см (6-8 years) темно-синій 61678 |
355 грн.
Немає в наявності
|
122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Спортивні штани | темно-синій | 122 | 122см | 128см | девочкам |