| Властивості | Характеристики |
| Колір | рожевий |
| Зріст (см.) | 062-68 см (2-6 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Размер детской одежды (по росту) | 62 |
| Розмір Каста | 62см |
| Розмір Каста max | 68см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняні трикотажні |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність | |
|
|
Спортивні штани 062-68 см (2-6 months) Джоггеры бавовняні трикотажні для дівчинки Disney 468582 рожевий 95275 |
299 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 062-68 см (2-6 months) | для дівчинки | Спортивні штани | 62 | 62см | 68см | бавовняні трикотажні | девочкам |
|
|
Спортивні штани 062-68 см (2-6 months) Джоггеры бавовняні трикотажні для дівчинки Disney 468582 рожевий 95275 |
299 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 062-68 см (2-6 months) | для дівчинки | Спортивні штани | 62 | 62см | 68см | бавовняні трикотажні | девочкам |