| Властивості | Характеристики |
| Колір | молочний |
| Зріст (см.) | 050-56 см (0-2 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Размер детской одежды (по росту) | 50 |
| Розмір Каста | 50см |
| Розмір Каста max | 56см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спальний мішок 050-56 см (0-2 months) утеплений для дівчинки H&M 1154680-002 молочний 85716 |
486 грн.
Немає в наявності
|
молочний | 050-56 см (0-2 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 50 | 50см | 56см | девочкам |
| Спальний мішок 074-80 см (6-12 months) утеплений для дівчинки H&M 1154680-002 молочний 85717 |
486 грн.
Немає в наявності
|
молочний | 074-80 см (6-12 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 74 | 74см | 80см | девочкам |