| Властивості | Характеристики |
| Колір | Різнобарвний |
| Зріст (см.) | 074-86 см (6-18 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 86см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний утеплений для хлопчика Baby best 3385208235 Різнобарвний 96460 |
585 грн.
Немає в наявності
|
Різнобарвний | 050-68 см (0-6 months) | для хлопчика | Спальний мішок | 62см | 68см | мальчикам |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний утеплений для хлопчика Baby best 3385208235 Різнобарвний 96461 |
636 грн.
Немає в наявності
|
Різнобарвний | 074-86 см (6-18 months) | для хлопчика | Спальний мішок | 74см | 86см | мальчикам |