| Властивості | Характеристики |
| Колір | рожевий |
| Зріст (см.) | 074-86 см (6-18 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 86см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний утеплений для дівчинки Disney 434462 рожевий 84531 |
422 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 74см | 86см | девочкам |
| Спальний мішок 092 см (18-24 months) бавовняний утеплений для дівчинки Disney 434462 рожевий 84204 |
422 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 092 см (18-24 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 92см | 104см | девочкам |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний утеплений для дівчинки Disney 434462 рожевий 84203 |
636 грн.
Немає в наявності
|
рожевий | 050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 62см | 68см | девочкам |