| Властивості | Характеристики |
| Колір | сірий |
| Зріст (см.) | 092 см (18-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний утеплений |
| Приналежність | мальчикам |