| Властивості | Характеристики |
| Колір | коричневий |
| Зріст (см.) | 050-68 см (0-6 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Размер детской одежды (по росту) | 62 |
| Розмір Каста | 62см |
| Розмір Каста max | 68см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний утеплений |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 417214 коричневий 82950 |
481 грн.
Немає в наявності
|
коричневий | 050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 62 | 62см | 68см | бавовняний утеплений | девочкам |
| Спальний мішок 092 см (18-24 months) бавовняний утеплений для дівчинки Lupilu 417214 коричневий 81619 |
519 грн.
Немає в наявності
|
коричневий | 092 см (18-24 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 92 | 92см | 92см | бавовняний утеплений | девочкам |