| Властивості | Характеристики |
| Колір | жовтий |
| Зріст (см.) | 092 см (18-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний утеплений |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Спальний мішок 092 см (18-24 months) бавовняний утеплений для хлопчика Disney 434462 жовтий 84530 |
422 грн.
Немає в наявності
|
жовтий | 092 см (18-24 months) | для хлопчика | Спальний мішок | 92 | 92см | 92см | бавовняний утеплений | мальчикам |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) бавовняний утеплений для хлопчика Disney 434462 жовтий 84205 |
422 грн.
Немає в наявності
|
жовтий | 074-86 см (6-18 months) | для хлопчика | Спальний мішок | 80 | 74см | 86см | бавовняний утеплений | мальчикам |