| Властивості | Характеристики |
| Колір | білий |
| Зріст (см.) | 074-80 см (6-12 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Размер детской одежды (по росту) | 74 |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 80см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний утеплений |
| Приналежність | девочкам |