| Властивості | Характеристики |
| Колір | білий |
| Зріст (см.) | 074-86 см (6-18 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Размер детской одежды (по росту) | 80 |
| Розмір Каста | 74см |
| Розмір Каста max | 86см |
| Додаткові параметри (UA) | мусліновий |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) мусліновий для дівчинки Lupilu 474309 білий 95175 |
413 грн.
Немає в наявності
|
білий | 050-68 см (0-6 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 62 | 62см | 68см | мусліновий | девочкам |
| Спальний мішок 092 см (18-24 months) мусліновий для дівчинки Lupilu 474309 білий 96451 |
530 грн.
Немає в наявності
|
білий | 092 см (18-24 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 92 | 92см | 92см | мусліновий | девочкам |
| Спальний мішок 074-86 см (6-18 months) мусліновий для дівчинки Lupilu 474309 білий 97501 |
533 грн.
Немає в наявності
|
білий | 074-86 см (6-18 months) | для дівчинки | Спальний мішок | 80 | 74см | 86см | мусліновий | девочкам |