| Властивості | Характеристики |
| Колір | білий |
| Зріст (см.) | 110 см (4-5 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Комбінезон-сліп |
| Размер детской одежды (по росту) | 110 |
| Розмір Каста | 110см |
| Розмір Каста max | 110см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний утеплений |
| Приналежність | мальчикам |