| Властивості | Характеристики |
| Колір | білий |
| Зріст (см.) | 092 см (18-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Комбінезон-сліп |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 92см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Додаткові параметри (UA) | бавовняний з принтом |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Комбінезон-сліп 074-86 см (6-18 months) бавовняний з принтом для хлопчика Dimo BDO96462 білий 97503 |
401 грн.
Є в наявності
|
білий | 074-86 см (6-18 months) | для хлопчика | Комбінезон-сліп | 80 | 74см | 86см | бавовняний з принтом | мальчикам |
| Комбінезон-сліп 092 см (18-24 months) бавовняний з принтом для хлопчика Dimo BDO96462 білий 96462 |
399 грн.
Є в наявності
|
білий | 092 см (18-24 months) | для хлопчика | Комбінезон-сліп | 92 | 92см | 92см | бавовняний з принтом | мальчикам |