| Властивості | Характеристики |
| Колір | блакитний |
| Зріст (см.) | 086-92 см (12-24 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Штани (брюкі) |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Розмір Каста | 86см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Штани 062-68 см (2-6 months) котонові з кишенями для хлопчика Lupilu 469644 блакитний 99480 |
328 грн.
Є в наявності
|
блакитний | 062-68 см (2-6 months) | для хлопчика | Штани (брюкі) | 62 | 62см | 68см | мальчикам |
| Штани 074-80 см (6-12 months) котонові з кишенями для хлопчика Lupilu 469644 блакитний 99482 |
352 грн.
Є в наявності
|
блакитний | 074-80 см (6-12 months) | для хлопчика | Штани (брюкі) | 74 | 74см | 80см | мальчикам |
| Штани 086-92 см (12-24 months) котонові з кишенями для хлопчика Lupilu 469644 блакитний 99468 |
419 грн.
Немає в наявності
|
блакитний | 086-92 см (12-24 months) | для хлопчика | Штани (брюкі) | 92 | 86см | 92см | мальчикам |