| Властивості | Характеристики |
| Колір | Різнобарвний |
| Зріст (см.) | обхват 50-52 (104-116 см) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Шапка (звич.) |
| Окружность головы | 50,51,52 |
| Розмір Каста | 50см |
| Розмір Каста max | 52см |
| Додаткові параметри (UA) | із в'язаного трикотажу |
| Приналежність | мальчикам |