| Властивості | Характеристики |
| Колір | рожевий |
| Зріст (см.) | 110-116 см (4-6 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Піжамні штани |
| Размер детской одежды (по росту) | 110 |
| Размер | 110-116 см (4-6 years) |
| Розмір Каста | 110см |
| Розмір Каста max | 116см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Размер | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Піжамні штани 110-116 см (4-6 years) бавовняні трикотажні для дівчинки Disney 394525 рожевий 98195 |
315 грн.
Є в наявності
|
рожевий | 110-116 см (4-6 years) | для дівчинки | Піжамні штани | 110 | 110-116 см (4-6 years) | 110см | 116см | девочкам |
| Піжамні штани 122-128 см (6-8 years) бавовняні трикотажні для дівчинки Disney 394525 рожевий 98196 |
315 грн.
Є в наявності
|
рожевий | 122-128 см (6-8 years) | для дівчинки | Піжамні штани | 122 | 122-128 см (6-8 years) | 122см | 128см | девочкам |