| Властивості | Характеристики |
| Колір | рожевий |
| Зріст (см.) | 146-152 см (10-12 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Піжама (звич.) |
| Розмір Каста | 146см |
| Розмір Каста max | 152см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Піжама 134-140 см (8-10 years) (майка і шорти) для дівчинки Pepperts 455461 рожевий 98199 |
430 грн.
Є в наявності
|
рожевий | 134-140 см (8-10 years) | для дівчинки | Піжама (звич.) | 134см | 140см | девочкам |
| Піжама 146-152 см (10-12 years) (майка і шорти) для дівчинки Pepperts 455461 рожевий 90856 |
430 грн.
Є в наявності
|
рожевий | 146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Піжама (звич.) | 146см | 152см | девочкам |
| Піжама 158-164 см (12-14 years) (майка і шорти) для дівчинки Pepperts 455461 рожевий 98200 |
444 грн.
Є в наявності
|
рожевий | 158-164 см (12-14 years) | для дівчинки | Піжама (звич.) | 158см | 164см | девочкам |