Спортивные брюки, трикотаж, средняя плотность, в рубчик. Без утеплителя (начеса)
Состав: Хлопок 93% Полиэстер 7%
Артикул: 305303
| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 146-152 см (10-12 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спортивні штани |
| Колір | хакі |
| Размер детской одежды (по росту) | 146 |
| Розмір Каста | 146см |
| Розмір Каста max | 152см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Спортивні штани для хлопчика Pepperts 305303 134-140 см (8-10 years) хакі 63990 |
355 грн.
Немає в наявності
|
134-140 см (8-10 years) | для хлопчика | Спортивні штани | хакі | 146 | 134см | 140см | девочкам |
| Спортивні штани для хлопчика Pepperts 305303 146-152 см (10-12 years) хакі 63991 |
355 грн.
Немає в наявності
|
146-152 см (10-12 years) | для хлопчика | Спортивні штани | хакі | 146 | 146см | 152см | девочкам |