| Властивості | Характеристики |
| Колір | білий |
| Зріст (см.) | 134-140 см (8-10 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Майка натільна |
| Размер детской одежды (по росту) | 134 |
| Розмір Каста | 134см |
| Розмір Каста max | 140см |
| Додаткові параметри (UA) | з тонкими лямками |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Додаткові параметри (UA) | Приналежність |
| Майка натільна 134-140 см (8-10 years) з тонкими лямками для дівчинки Pepperts 455461 білий 98218 |
173 грн.
Є в наявності
|
білий | 134-140 см (8-10 years) | для дівчинки | Майка натільна | 134 | 134см | 140см | з тонкими лямками | девочкам |
| Майка натільна 146-152 см (10-12 years) з тонкими лямками для дівчинки Pepperts 455461 білий 98210 |
185 грн.
Є в наявності
|
білий | 146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Майка натільна | 146 | 146см | 152см | з тонкими лямками | девочкам |