| Властивості | Характеристики |
| Колір | зелений |
| Зріст (см.) | 122-128 см (6-8 years) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Купальний костюм |
| Размер детской одежды (по росту) | 122 |
| Розмір Каста | 122см |
| Розмір Каста max | 128см |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Купальний костюм 074-80 см (6-12 months) з захистом від ультрафіолету (лайкра) SPF/UPF 50+ для хлопчика Lupilu 406488 зелений 99138 |
424 грн.
Немає в наявності
|
зелений | 074-80 см (6-12 months) | для хлопчика | Купальний костюм | 74 | 74см | 80см | мальчикам |
| Купальний костюм 098-104 см (2-4 years) з захистом від ультрафіолету (лайкра) SPF/UPF 50+ для хлопчика Lupilu 406488 зелений 99141 |
532 грн.
Немає в наявності
|
зелений | 098-104 см (2-4 years) | для хлопчика | Купальний костюм | 98 | 98см | 104см | мальчикам |
| Купальний костюм 122-128 см (6-8 years) з захистом від ультрафіолету (лайкра) SPF/UPF 50+ для хлопчика Lupilu 406488 зелений 99142 |
390 грн.
Немає в наявності
|
зелений | 122-128 см (6-8 years) | для хлопчика | Купальний костюм | 122 | 122см | 128см | мальчикам |