| Властивості | Характеристики |
| Колір | бірюза |
| Зріст (см.) | 158-164 см (12-14 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Купальник роздільний |
| Размер детской одежды (по росту) | 158 |
| Вид / Тип (розетка) | Раздельные купальники |
| Розмір Каста | 158см |
| Розмір Каста max | 164см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Вид / Тип (розетка) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Купальник роздільний 146-152 см (10-12 years) (топ і плавки) для дівчинки Disney 372393 бірюза 82729 |
314 грн.
Є в наявності
|
бірюза | 146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Купальник роздільний | 146 | Раздельные купальники | 146см | 152см | девочкам |
| Купальник роздільний 158-164 см (12-14 years) (топ і плавки) для дівчинки Disney 372393 бірюза 97979 |
342 грн.
Є в наявності
|
бірюза | 158-164 см (12-14 years) | для дівчинки | Купальник роздільний | 158 | Раздельные купальники | 158см | 164см | девочкам |
| Купальник роздільний 134-140 см (8-10 years) (топ і плавки) для дівчинки Disney 372393 бірюза 82728 |
376 грн.
Є в наявності
|
бірюза | 134-140 см (8-10 years) | для дівчинки | Купальник роздільний | 134 | Раздельные купальники | 134см | 140см | девочкам |