| Властивості | Характеристики |
| Колір | синій |
| Зріст (см.) | 086-92 см (12-24 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Купальник роздільний |
| Размер детской одежды (по росту) | 92 |
| Вид / Тип (розетка) | Раздельные купальники |
| Розмір Каста | 86см |
| Розмір Каста max | 92см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Вид / Тип (розетка) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Купальник роздільний 086-92 см (12-24 months) (топ і плавки) для дівчинки Lupilu 371859 синій 99136 |
424 грн.
Є в наявності
|
синій | 086-92 см (12-24 months) | для дівчинки | Купальник роздільний | 92 | Раздельные купальники | 86см | 92см | девочкам |
| Купальник роздільний 098-104 см (2-4 years) (топ і плавки) для дівчинки Lupilu 371859 синій 99137 |
446 грн.
Є в наявності
|
синій | 098-104 см (2-4 years) | для дівчинки | Купальник роздільний | 98 | Раздельные купальники | 98см | 104см | девочкам |