| Властивості | Характеристики |
| Колір | Різнобарвний |
| Зріст (см.) | 146-152 см (10-12 years) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Комбінезон (звич.) |
| Розмір Каста | 146см |
| Розмір Каста max | 152см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Комбінезон 134-140 см (8-10 years) з віскозою для дівчинки Pepperts 371404 Різнобарвний 87351 |
249 грн.
Є в наявності
|
Різнобарвний | 134-140 см (8-10 years) | для дівчинки | Комбінезон (звич.) | 134см | 140см | девочкам |
| Комбінезон 146-152 см (10-12 years) з віскозою для дівчинки Pepperts 371404 Різнобарвний 87352 |
259 грн.
Є в наявності
|
Різнобарвний | 146-152 см (10-12 years) | для дівчинки | Комбінезон (звич.) | 146см | 152см | девочкам |
| Комбінезон 158-164 см (12-14 years) з віскозою для дівчинки Pepperts 371404 Різнобарвний 89365 |
283 грн.
Є в наявності
|
Різнобарвний | 158-164 см (12-14 years) | для дівчинки | Комбінезон (звич.) | 158см | 164см | девочкам |