| Властивості | Характеристики |
| Колір | рожевий |
| Зріст (см.) | 062-68 см (2-6 months) |
| Для кого | для дівчинки |
| Тип товара (УКР) | Колготки |
| Размер детской одежды (по росту) | 62 |
| Розмір Каста | 62см |
| Розмір Каста max | 68см |
| Приналежність | девочкам |
| Найменування | Ціна | Колір | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Приналежність |
| Колготки 050-56 см (0-2 months) бавовняні для дівчинки H&M 0493103079 рожевий 95447 |
161 грн.
Є в наявності
|
рожевий | 050-56 см (0-2 months) | для дівчинки | Колготки | 50 | 50см | 56см | девочкам |
| Колготки 062-68 см (2-6 months) бавовняні для дівчинки H&M 0493103079 рожевий 95448 |
207 грн.
Є в наявності
|
рожевий | 062-68 см (2-6 months) | для дівчинки | Колготки | 62 | 62см | 68см | девочкам |