| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | 050-68 см (0-6 months) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Спальний мішок |
| Колір | сірий |
| Размер детской одежды (по росту) | 62 |
| Розмір Каста | 68см |
| Приналежність | мальчикам |
| Розмір Каста max | 74см |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Размер детской одежды (по росту) | Розмір Каста | Приналежність | Розмір Каста max |
| Спальний мішок 092-98 см (1-3 years) бавовняний для хлопчика Lupilu 296145 сірий 77116 |
331 грн.
Немає в наявності
|
092-98 см (1-3 years) | для хлопчика | Спальний мішок | сірий | 92 | 92см | мальчикам | 98см |
| Спальний мішок 050-68 см (0-6 months) бавовняний для хлопчика Lupilu 296145 сірий 44026 |
331 грн.
Немає в наявності
|
050-68 см (0-6 months) | для хлопчика | Спальний мішок | сірий | 62 | 68см | мальчикам | 74см |