| Властивості | Характеристики |
| Зріст (см.) | обхват 38-40 (50-56 см) |
| Для кого | для хлопчика |
| Тип товара (УКР) | Шапка (звич.) |
| Колір | сірий |
| Окружность головы | 38,39,40 |
| Вид / Тип (розетка) | Шапки |
| Розмір Каста | 38см |
| Розмір Каста max | 40см |
| Размер | обхват 38-40 (50-56 см) |
| Приналежність | мальчикам |
| Найменування | Ціна | Зріст (см.) | Для кого | Тип товара (УКР) | Колір | Окружность головы | Вид / Тип (розетка) | Розмір Каста | Розмір Каста max | Размер | Приналежність |
| Шапка обхват 38-40 (50-56 см) тонкої в^язки для хлопчика H&M 0646225001 сірий 60116 |
154 грн.
Є в наявності
|
обхват 38-40 (50-56 см) | для хлопчика | Шапка (звич.) | сірий | 38,39,40 | Шапки | 38см | 40см | обхват 38-40 (50-56 см) | мальчикам |
| Шапка тонкої в'язки для хлопчика H&M 0646225001 обхват 42-44 (62-68 см) сірий 60118 |
189 грн.
Немає в наявності
|
обхват 42-44 (62-68 см) | для хлопчика | Шапка (звич.) | сірий | 44 | Шапки | 42см | 44см | дом |